Birinci Seviye Etkinlik Yönetimi

Açıklama

5N1K ile Etkinlik Yönetimi | Event Management via 5W1H kitabının yazarından…

İş dünyasında önemi ve etkisi giderek artan “event”, günümüzde “marketing” tahtına oturmaya hazırlanan en güçlü aday, belki de bu yolda tek. Günümüz tüketicisi ve kullanıcısı da ürünü görmekle yetinmiyor, sesler duymak onu kesmiyor. Daha fazlasını istiyor, kendine özel olsun istiyor. Özetle dokunarak, koklayıp tadarak çok daha iyi bir deneyim yaşamak istiyor. 

Etkinlikler ona bunu veriyor. Kulaklıkla dinlediği parçalar, ekranda gördüğü sanatçılar konserler ve festivaller sayesinde elini uzatsa dokunacak kadar yakınına geliyor, mutlu oluyor.

İnsanları mutlu etme işini kimler üstleniyor, hiç düşündünüz mü?

Bir fikir nasıl proje haline getirilir, proje nasıl planlanır, yatırımcı ve sponsor nelere bakar, bütçe nasıl hazırlanır, ekip kurmanın önemi, saha çalışmaları nasıl yürütülür, etkinlik sona erdiğinde iş neden bitmez, başarı ölçütü alkış mıdır yoksa satış mı? Sonucu ölçmek gerek, ölçülemiyorsa başarılı olup olmadığını bilemezsiniz. Kayıt altına alınan veri yoksa o iş hiç yapılmamış gibi olur! Bu bilgiler etkinlik yönetecekler için başlangıç seviyesidir...

Bugünün ve özellikle de geleceğin müşterileri | tüketicileri | kullanıcıları ile yakın temasta olan genç yöneticiler için “altın anahtar” kabul edilen event management bilgisi, kişisel kariyer için de sıra dışı fırsatlar sunuyor. Dayanıksız tüketim ürünleri için çalışanlar, akıllı teknoloji ve çözümleri sunanlar ve markasını yüceltmek isteyen girişimciler için neredeyse “ısmarlama” bir eğitim. İş yaşamında rakiplerinden sıyrılmak ve yükselmek isteyenlere I. Seviye Etkinlik Yönetimi eğitimi avantaj sağlayacak.

Fiyata dahil olan hizmetler

Eğitim materyali, çay ve kahve ikramı ile atıştırmalık yiyecekler.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

Ulaşım ve otopark ücretleri katılımcılara aittir.

Adres:Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd No:211 D:B blok, 34381 Şişli/İstanbul