Vermikültür Atölyesi | Çocuklarla Solucan Evi Yapımı

Açıklama

ÇOCUKLARA DOĞAYI ANLATAN BENZERSİZ BİR DENEYİM

Çocukların doğa ile dost olmalarına yönelik, #eğitim (#education) ile birlikte #eğlence(#entertainment) sunan, Türkiye'nin ilk #ekoloji temelli #edutainment programı.

APV Kidz School tarafından okul öncesi (2-6 yaş grubu) ve ilkokul (6-11 yaş arası) genç bireyler için özel olarak tasarlanan ve ekoloji formasyonu edinmelerine yönelik atölye, vermikültür konusuna giriş niteliğinde ve başlangıç seviyesindedir.

Katılımcılar öncelikle solucanlar hakkında genel bilgi edinecek, doğal yaşam koşullarını öğrenmek için simülasyona katılacak ve eksiksiz bir solucan evi kurmak için birlikte çalışacaklar.

Katılımcılar öncelikle kültür solucanları hakkında genel bilgi edinecek, doğal yaşam koşullarını öğrenmek için simülasyona katılacak ve eksiksiz bir solucan evi kurmak için birlikte çalışacaklar. 

Kompost, vermikompost, vermikasting, organik, evsel atık, atık yönetimi, çürüme gibi günlük yaşamlarında uzak oldukları yeni kavramları ve konuları deneyleyerek öğrenecek, bir başka ifade ile yaşamlarındaki ilk solucan çiftliğini kuracak ve işbirliği içinde tamamladıkları solucan evine henüz tanıştıkları solucan kardeşlerini yerleştirecekler. 

KAMPANYA >>> Aynı gün alınacak ikinci atölye yüzde 50 indirimlidir.

Fiyata dahil olan hizmetler:

Eğitimlerde kullanılacak tüm malzemeler ile kültür solucanları.

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

Ulaşım ve otopark ücretleri katılımcılara aittir.